Hecht

Apartmán Hochficht

Apartmán Hochficht

Hochficht - Smrčina je, jedno z nejlepších nealpských sjezdařských zimních středisek Rakouska, V případě pěkného počasí si můžete vychutnat nádherný pohled na Bavorský les. Rozměr lyžařské oblasti musí překvapit každého, kdo tu ještě nebyl. Jezdí se vlastně na třech kopcích a to na 20 kilometrech tratí až do nadmořské výšky 1 338 metrů, kde leží vrchol Smrčina - Hochficht. Mimochodem, to je tak vysoko, jako málokde v Krkonoších. V lyžařském středisku je pět snadných sjezdovek pro malé děti a začínající lyžaře (modré). Pro zdatné lyžaře je připraveno sedm sjezdovek (červené).

Hochficht - 2 lůžkový Apartmán

  • Plně vybavený apartmán s kuchyňkou
  • V apartmánu je samostatný jídelní stůl
  • Koupelna a WC je samostatná místnost
  • Kompletně vybavená kuchyňka včetně lednice
  • LCD Televize včetně satelitu
  • Bezplatné připojení WiFi k internetu
Apartmán Hochficht
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.