Hecht

Apartmán Boubínský prales

Apartmán Boubínský prales

Boubínský prales byl chráněným územím vyhlášen v roce 1858 a je třetí nejstarší českou přírodní rezervací. V minulosti býval prales silně navštěvovaným místem - více než sto tisíc návštěvníků ročně. To se také odrazilo na okolní přírodě. Proto bylo jádro Boubínského pralesa (o rozloze 47 ha) oploceno a pro veřejnost zcela uzavřeno. Naučná stezka má necelé čtyři kilometry a nachází na ní celkem osm zastávkových míst. Začíná u Boubínského jezírka, pak vede po vyznačených cestách. Jedno ze stanovišť návštěvníky zavede k pozůstatkům Krále smrků (dosáhl „stáří“ 440 let, výšky 57 m a průměru kolem 160 cm, byl zničen při vichřici, která oblast postihla v roce 1970). Stezka pokračuje po Lubencké cestě. Jednotlivá zastávková místa informují o květeně a dřevinách pralesa i celé Šumavy, o ptactvu i zvířatech, která tu žijí.

Boubínský prales - 4 lůžkový Apartmán + dětská přistýlka

  • Plně vybavený apartmán s možností dětských přistýlek
  • Apartmán sestává ze dvou ložnic
  • Kuchyňka je samostatná
  • V apartmánu jsou dva jídelní stoly
  • Koupelna a WC je samostatná místnost
  • Kompletně vybavená kuchyňka včetně lednice
  • Dvě LCD Televize včetně satelitu
  • Bezplatné připojení WiFi k internetu
Apartmán Boubínský prales Apartmán Boubínský prales Apartmán Boubínský prales Apartmán Boubínský prales
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.