Hecht

Adrenalinové aktivity Šumava

Šumava nabízí pestrou škálu adrenalinových sportů. Rychlost si můžete vyzkoušet třeba na bobové dráze, nebo motokárách v Horní Plané či ve Frymburku. Kolektivní adrenalinový sport je např. paintball, nebo můžete vyzkoušet svojí odvahu na vysokých lanech v lanovém parku Lipno.

 • Lanové centrum PROUD Zadov

  Lanové centrum PROUD Zadov

  Dotkni se nebe, dotkni se sebe...tak zní heslo lanového centra PROUD Zadov. Prohlédněte si svět z korun stromů, s nadhledem a z místa více než neobvyklého. V síti Lanových center PROUD se od roku 2008 otevírá nové lanové centrum s celoročním provozem v Zadově.

  více »
 • Bobová dráha Slideland

  Bobová dráha Slideland

  Bobová dráha ve městečku Lipně nad Vltavou je velmi oblíbená atrakce, je ideální pro aktivní strávení volného času na Šumavě. Poskytuje skvělou zábavu nejen pro děti ale i pro dospělé. Nachází se v Lipně nad Vltavou v blízkosti skiareálu Kramolín. Díky instalovanému vytápění je v provozu celoročně.

  více »
 • Motokáry ve Frymburku

  Motokáry ve Frymburku

  Na okruhu s více než pěti zaráčkami je připraveno osm motokár s motory Honda 160ccm, a 4 motokáry MS kart s motory SUBARU o obsahu dokonce 210ccm! Okruh je 400 metrů dlouhý se střídáním technických a rychlých pasážích. Maximální rychlost motokár překračuje 40km/h!

  více »
 • Lanové centrum

  Lanové centrum

  Lanové centrum Adventure Park můžete nalézt kousek od Černé v Pošumaví, nedaleko Lipna. Ve výšce celých šetnáctí metrů na čeká pořádná porce adrenalinu při zdolávání všech možných překážek. Jsou tady pro vás připraveny trasy s různýmy obtížnostmi opravdu pro každého. Pro malé i velké, opatrné i odvážné. Vyberte si tu svou a prozkoušejte sebe sama.

  více »
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.