Hecht

Lanové centrum PROUD Zadov

Lanové centrum PROUD Zadov

Lanové centrum PROUD Zadov

Dotkni se nebe, dotkni se sebe...tak zní heslo lanového centra PROUD Zadov Prohlédněte si svět z korun stromů, s nadhledem a z místa více než neobvyklého. V síti Lanových center PROUD se od roku 2008 otevírá nové lanové centrum s celoročním provozem v Zadově.

Děti i dospělí zde mají šanci překonat svůj strach a poprat se se třemi různě obtížnými okruhy lanových překážek. Na Návštěvníky zde čekají vratké lávky, sítě, přejezdy a řada dalších originálních překážek, které doposud nenaleznete v žádném jiném lanovém centru v České republice. Lanové centrum se nachází v oblasti Zadov - Churáňov, naproti známému hotelu Olympia.

Lanové centrum Zadov
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.