Hecht

Bikepark Špičák

Bikepark Špičák

Bikepark Špičák

Bikepark se nachází v pohoří Šumavy ve Sportovním areálu Šumavský Špičák, který je vzdálen necelých 5 km od Železné Rudy. Novinkou letošního roku je nová, 1,5 kilometru dlouhá freeridová trať Forest Virgin s převýšením 230 metrů, která je díky své mírné náročnosti vhodná i pro méně zkušené jezdce.

Pro vyznavače pořádné jízdy na kole je zde nová výzva – bikepark, kde si můžete vyzkoušet své dovednosti při jízdě v těžkém terénu. Bikepark sestává z několika tras s různou obtížností a je v provozu v létě od poloviny června do poloviny září. Přepravu na vrchol zajišťuje pohodlná lanovka, která přepraví Vás i vaše kolo nahoru na kopec. Dolů už sjíždíte na svém kole. Pro takovouto jízdu v náročnějším terénu jsou určena speciální sjezdová a freeridová kola, které je možné zapůjčit si v naší půjčovně. K zapůjčení jsou zde i chrániče a helmy.

Bikepark Špičák Bikepark Špičák
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.