Hecht

Bruslení

Bruslení

Bruslení

Pokud plánujete strávit vaši zimní dovolenou na Šumavě, rozhodně byste si měli vyzkoušet bruslení na Lipně. Bruslení je nenáročná a zábavná aktivita pro všechny a po lyžování také nejčastější. Dráhu využívají jak rekreanti, tak i závodní bruslaři. Pokud nemáte vlastní brusle, nevadí, protože si je můžete vypůjčit u lipenské Maríny, kde je půjčovna Lipno Rent otevřena 7 dní v týdnu.

Kvůli rostoucímu zájmu o bruslení měly lipenské obce zájem o zlepšení vybavenosti a větší bezpečnosti pro návštěvníky, a tak požádaly zastupitelstvo Jihočeského kraje o příspěvek, který byl dne 22. 6. 2010 schválen. Příspěvek ve výši 120 000 Kč bude využit na pořízení nových laviček a informačních cedulí pro vyšší bezpečnost.

Na jezeře kromě bruslení jsou i upravované běžecké stopy a můžete si zde vyzkoušet i snowkiting, kdy jedete na zamrzlém jezeře na snowboardu nebo na lyžích za pomoci větru a kitu (padák).

Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení Bruslení
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.