Hecht

Cyklistika

Jedním z cyklisticky nejfrekventovanějších městeček je Frymburk, z něhož se můžete napojit na sedm samostatných cyklotras. Po nejdelší z nich, tzv. „Lipenské magistrále“, se dostanete podél jezera přes obec Lipno nad Vltavou až do Vyššího Brodu, odkud cesta pokračuje dále na východ. Velmi oblíbená je cyklotrasa tzv. „Krumlovská“, jež tvoří okruh z Frymburku přes Hořice na Šumavě až do Českého Krumlova. Odsud se pak dostanete zpět přes Větřní a Malšín. Velmi oblíbená je dále tzv. „Schwarzenberská cesta“, jež začíná v Černé v Pošumaví na břehu Lipna a dále pokračuje do Horní Plané. Poté se stáčí do Nové pece a odtud přímo k Rakouským hranicím. Po přejezdu hranic pojede část cesty i na Rakouském území, poté se opět vrátíte do Čech v obci Ježová.

 • Krumlovnská stezka

  Krumlovská stezka

  Krumlovská cyklostezka vás provede nádherným prostředím Šumavy a Lipenké vodní nádrže až do překrásného města Český Krumlov. Trasa je dlouhé asi 72 kilomětrů.

  více »
 • Čertova stěna

  Čertova stěna

  Tato cyklostezka vás zavede k jednomu z nejkásnějších míst Šumavy - Čertova stěna. Je dlouhá asi 42 kilometrů a porchází těmi nejhezčími místy v okoli lipenské vodní nádrže.

  více »
 • Okolí Lipna

  Okolí Lipna

  Cyklostezka vedoucí podél břehů Lipna vám ukáže krásy Šumavské přírody v tomto 51 km dlouhém okruhu. Přes Frymburk, Černou v Pošumaví a Přední Zvonkovou.

  více »
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.