Hecht

Golf

Nedaleko Lipna se nacházejí hned tři golfové cluby Je to Golf Club Český Krumlov nacházející se pouze 18 km od Lipna. Golf Club Hluboká nad Vltavou se nachází v areálu Hluboké nad Vltavou. Golfový klub SternGartl vzdálený 35 km od Lipna se nachází nedaleko rakouského Linze.

 • Golf Club Český Krumlov

  Golf Club Český Krumlov

  Pouhých 18 km od Lipna se ve Svachově Lhotce - obci, která leží v těsné blízkosti Českého Krumlova, nachází nádherné golfové hřiště Golf Club Český Krumlov.

  více »
 • Golf Club Hluboká nad Vltavou

  Golf Club Hluboká nad Vltavou

  Golf Club Hluboká nad Vltavou je orientován 65 km od přehrady Lipno. Golfový areál v Hluobké nad Vltavou má již dlouhou historii.

  více »
 • Golfový klub SternGartl

  Golfový klub SternGartl

  Jen 35 kilometrů (půlhodinku) z Lipna nad Vltavou se nedaleko rakouského Linze v nádherné přírodě nachází 18-ti jamkové hřiště v nadmořské výšce 600 m.n.m.

  více »
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.