Hecht

Půjčovny katamaránů, plachetnic a jachet

Katamarány jsou oblíbená plavidla brázdící Lipenskou přehradu, jejich ovládání je snadné o po krátké instruktáži ho zvládně každý.

 • Alzarent

  Alzarent

  Katamarán Comcat 314 vykazuje vynikající jízdní vlastnosti. Ovládací prvky jsou snadno dostupné a přehledné. Díky bezploutvové konstrukci možný bezpečný dojezd do mělké vody

  více »
 • Heidi Sailing

  Heidi Sailing

  Všechny plachetnice kotví v domovském přístavu Azura v obci Frymburk. Plachetnice jsou standardně vybaveny včetně vařičů a kuchyňského nádobí, ale bez lůžkovin. Celé přístaviště je pokryté signálem wi-fi. V přístavu je možné napojení na elektřinu a na vodovodní přípojku.

  více »
 • Katamarány Lipno

  Katamarány Lipno

  Půjčovna šestimetrových katamaránů na Lipenské přehradě. Katamarány jsou velmi bezpečné a mají snadnou obshluhu. Jsou tak vhodné i pro začátečníky. Základní instruktáž je zahrnuta v ceně, pro plavbu není nutná žádná licence.

  více »
 • Noe sailing

  Noe sailing

  Noe Sailing, s domovským přístavem v obci Lipno nad Vltavou, nabízí 6 různých luxusních jachet za příznivé ceny i s kapitánem. Jejich heslo: Nenabízíme jen jachting, ale především zážitky! Je více než pravdivé, zkuste i vy kouzlo jachtingu na Lipenské vodní nádrži.

  více »
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.