Hecht

Alzarent — půjčovna plavidel

Ingetour

Alzarent — půjčovna plavidel

1. Katamarán Comcat 314 vykazuje vynikající jízdní vlastnosti. Ovládací prvky jsou snadno dostupné a přehledné. Díky bezploutvové konstrukci možný bezpečný dojezd do mělké vody.

Možno využívat jako 1 – 4 posádkové plavidlo, které zvládne i začátečník, ale na kterém si adrenalinovou jízdu užije i zkušený jachtař.

Cena: 690,- / 2 hodiny

2. Rekreační a výcviková laminátová plachetnice, s prostorným kokpitem vyvinutá na základě dlouholetých zkušeností předních českých jachtařů.

Vysoko umístěné ráhno a tlačný kiking vytváří dostatečný prostor pro komfortní pohyb a bezpečnost posádky. K pocitu bezpečí přispívá i samovylévací kokpit s dvojitou podlahou.

Cena: 710,- / 2 hodiny

3. Chcete si zalenošit případně udělat radost své ratolesti, pak jsou šlapadla přesně ono - kapacita až 4 dospělé osoby, místo na opalování a skluzavka pro děti.

Cena: 120,- / 2 hodiny

Alzarent Alzarent
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.