Hecht

Půjčovny loděk a vodáckého vybavení

Šumavský horní tok naší nejdelší řeky Vltavy je opravdovou lahůdkou pro vodáky všech věkových kategoríí, nebo i pro rodiny s dětmi. Projížďka na kánoii nebo raftu šumavskou přírodou je nádherný a neopakovatelný zážitek. V okolí Lipna jsme pro Vás našli několik půjčoven, které pamatují i na rybáře a půjčují loďky i s echolotem na rybářské výpravy po přehradě Lipno.

 • Půjčovna rybářských loděk

  Půjčovna rybářských loděk

  Apartmány Hecht - Horní Planá, nabízejí za výhodné ceny zapůjčení rybářské loďky s pádly nebo elektromotorem. Ať už si chcete vychutnat neopakovatelný zážitek z rybolovu na lipenksé vodní ploše, nebo se jen tak projed loďkou po vodě.

  více »
 • Active Park Lipno Rent

  Active Park Lipno Rent

  Nabízí půjčení rodinných elektročlunů Daratu 530 Sweet Water, ale také kajutové i bezkajutové plachetnice na jejichž říezní není zapotřebí žádného zvláštního oprávnění.

  více »
 • Ingetour

  Ingetour

  Ingetour - půjčovna lodí, nabízí kompletní vodácké služby na horním toku Vltavy. Provozují celkem sedm loděnic, kde lze zahájiz nebo ukončit plavbu. V rámci těchot sedmi loděnic neplatíte za dopravu lodí a nejste zavázání přesným časem - v sezoně provoz 9:00 - 18:00.

  více »
 • Půjčovna lodí a raftů Bounty

  Půjčovna lodí a raftů Bounty

  V ceně půjčovného jsou pádla, lodní vak a barel. Dále je v ceně zahrnuta doprava osob a materiálu z Boršova nad Vltavou do Vyššího Brodu.

  více »
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.