Hecht

Půjčovny sportovního vybavení

V okolí Lipna funguje několik dobrých půjčoven veškerého sportovního vybavení od jízdních kol, přes inline brusle až po hole na stále populárnější Nordic Walking Přijeďtě i Vy na Lipno vyzkoušet sporty, které neznáte, aniž byste museli kupovat drahé vybavení. Okolí je protkáté hustou sítí cyklotras, které rozhodně stojí za projetí.

 • Půjčovna jízdních kol

  Půjčovna jízdních kol

  Chcete se vydat na cyklistický výlet a nemáte jízdní kolo, nebo se Vám ho nechce složitě převážet? Apartmány Hecht v Horní Plané půjčují jízdní kola nejen pro dopělé ale i pro děti. Zdarma navíc zajišťují možnost zapůjčení dětské sedačky na jízndí kolo, takže vyrazit na výlet po Šumavských cyklostezkách může opravdu celá rodina.

  více »
 • Půjčovna sportovního vybavení

  Půjčovna sportovního vybavení

  Půjčovna sportovních potřeb Lipno Centrum ve Frumburku poskytuje komplexní servis pro sportovní vyžití v okolí lipenské vodní nádrže. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, pro která zde mají specielní vybavení, ale i sportovci duší a tělem.

  více »
 • Půjčovna kol ČD Horní Planá

  Půjčovna kol ČD Horní Planá

  Na nádraží v Horní Plané provozují České dráhy půjčovnu kol. Na vybraných tratích lze kola přpravovat bezplatně, lola lze vrátit na nádraží horní Planá a nebo do stanice Volary, nová Pec, Černá v Pošumaví, Prchatice, Kubova Huť, Kájov, Český Krumlov.

  více »
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.