Hecht

Vyjížďky na koních

Vyjížďky na koních

Vyjížďky na koních

Vyjížďy na koních nedotčenou krajinou Šumavksého národního parku. Ať už jezdit umíte, nebo to teprve chcete zkusit, je pro Vás Lipno to pravé místo. Vyjížďy jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro zkušené jezdce. Zkrátka pro ty, co chtějí zapomenout na stres každodeního života a v klidu relaxovat v přírodě.

Chováme plemeno alpský Haflink, nabízíme vyjížďy na koních do okolí ve volné přírodě po celý rok. V zimním období zapřahají do saní. Každoročně se pastvinách prohání několik hříbat. Zajímavou atrakcí je také plavení koní v šumavském moři, tedy Lipenském jezeře.

Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.