Hecht

Lipno Hochficht a Kramolín

Hochficht

Hochficht

Oblast v okolí přehrady Lipno je důležitým tusiristickým cílem i v zimě. Kromě nádherné zasněžené přírody zde turisté objevují i výborné sjezdovky a běžecké tratě. Co se týče lyžování Lipno toho nabízí opravdu hodně. Jedním z předních lyžařských středisek je Lipno Kramolín, kde je lyžování opravdovým zážitkem. Středisko prošlo nákladnou rekonstrukcí a nyní s přehledem dosahuje evropským standardům. Sjezdové tratě jsou vhodné především pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Pro více informací o ubytování i areálu zadejte do svého vyhledávače spojení „lyžování Lipno Kramolín“ či „lyžování Kramolín“ a určitě naleznete vše potřebné jako aktuální počasí či stav sněhu na sjezdovkách. A pokud Vám počasí náhodou nepřeje, můžete se zajít ohřát do jedné z restaurací v areálu. K dispozici je také diskotéka, biliárová bar a samozřejmě wellness, kde si po náročném dni relaxujete tělo. Lyžování Kramolín zaručuje dovolenou vysoké kvality za české ceny.

Lipno Hochficht

U českých cen můžeme zůstat i když se vydáme lyžovat do Rakouska. Jak je to možné? Díky rakouskému ski areálu Hochficht. Lyžování Hochficht je nedaleko českých hranic, takže své ubytování si můžete zajistit v některém z tuzemských hotýlků. Areál Hochficht je jedním z největších lyžařských center Rakouska a pochopitelně tomu odpovídají i poskytované služby. Děti si lyžování Hochficht mohou užít především v Kids Parku, kde je pro ně připravena spousta atrakcí a vy se zatím můžete kochat krásami Šumavských hor z některé z lanovek nebo vyzkoušet Showpark, kde je pro milovníky Freestyle připravena zajímavá trať. Hochficht má samozřejmě i mnoho dalších výhod, díky vhodné poloze zde nehrozí nebezpečí laviny, nachází se zde i místní lyžařská škola a velkým zážitkem je především večerní lyžování Hochficht.

Kromě výborných lyžařských areálů je na Lipně i mnoho běžeckých tras, které milovníky tohoto sportu dovedou k těm nejkrásnějším zákoutím zimní Šumavy. V okolí je v zimě upravováno na 40 kilometrů tras, velmi atraktivní je pro turisty okruh na zamrzlém Lipně. Na zamrzlém jezeře je samozřejmě i možné bruslit, pro tyto účely každoročně upravován asi 10 kilometrů dlouhý a 6 metrů široký bruslařský okruh. Celoročně je na Lipně otevřena i Bobová dráha Lipno, která nabízí jedinečný adrenalinový zážitek.

Hochficht Hochficht Hochficht Hochficht Hochficht Hochficht Hochficht Hochficht
Apartmány Hecht

Hlavní menu

Nezávazná rezervace

Počasí

Spolupracujeme

Máte rádi zimní sporty? Nabízíme ubytování Hochficht za super ceny.

Víkendové pobyty

Žijete rádi v luxusu. Zajímá Vás luxusní bydlení? Navštivte náš portál

Český Krumlov patří mezi jedno z nejnavštěvovanějších jihočeských měst. Český Krumlov ubytování můžete najít na našem partnerském webu ekrumlov.cz. Rezervujte si online pobyt v Českém Krumlově.

Lipno patří mezi jedno z nejvíce navštěvovaných míst v ČR. Ubytování Lipno můžete zajistit online přímo na našich stránkách.

Máte rádi přírodu a lyže? Ubytování Rakousko v našem luxusním wellness hotelu. Vyzkoušejte také ubytování Klínovec v zimní sezóně.